ProFitko training center

Nemusíš být skvělý, abys začal, ale musíš začít, abys byl skvělý!

Funkční vedené tréninky

Cvičíme ve skupině pod dohledem zkušených trenérů s dlouholetými zkušenostmi.

Zásadní pro nás je, aby tvoje tělo dobře fungovalo, aby Tě pohyb bavil a aby ses po každém tréninku cítil lépe než před ním.

Co Tě u nás čeká? Dědovi můžeš říct, že cvičíš podobně jako on, když chodil za mlada do Sokola, a nebude to daleko od pravdy. Cvičíme s činkami i bez nich, na hrazdách a i kruhy se u nás najdou. Nemusíš se ale ničeho bát, všechny „bubáky“ školního tělocviku spolu překonáme – máme to otestováno na lidech. Naopak neočekávej vysoce sofistikované posilovací stroje, které jsi mohl zahlédnout v klasickém fitku. Nejlepším posilovacím strojem je tvoje tělo a než cvičit každý sval zvlášť, je lepší cvičit všechny najednou při funkčních pohybech. Neodkládej to na zítra a přijď si to zažít (vyzkoušet) na vlastní kůži.

PF KRUHÁČ
zaměřeno na kondici!

Chceš zlepšit kondici? Zapotit se a procvičit celé tělo? Naučit se základní i netradiční pohyby? Vyplavit obrovské množství endorfinů? Kruháč je skvělá volba nejen pro nováčky!

VÍCE O KRUHÁČI

PF CROSS
zaměřeno na všestrannost!

Hledáš komplexní tréninkový program? Chceš se stále učit nové věci a rozvíjet se? Nemáš rád rutinu? Pak je PF Cross právě pro Tebe! CrossFit je nekončící cesta za dokonalou technikou, silou, výdrží a celkovou kondicí. Každý trénink je úplně jiný.

VÍCE O CROSSU

PF KRUHÁČ 2.0
zábava nejen pro nerozhodné!

Zaujal Tě CrossFit, ale jestě se necítíš na technicky náročnější cviky nebo jsi neprošel úvodem? Chceš zlepšit celkovou sílu a vytrvalost? Bavilo by Tě cvičit v týmech? Kruháč 2.0 je program na pomezí mezi CrossFitem a Kruháčem vhodný pro opravdu každého.

PF FUNKČNÍ TRÉNINK
zaměřeno na budování základů!

Chceš vybudovat stabilní pohybový základ, který ti umožní další silový rozvoj? Chceš se zaměřit na vědomý pohyb a naučit se perfektní techniku cviku? Chceš cvičit chytře a s ohledem na zdraví pohybového aparátu? Pak je čas na funkční trénink.

PF LADIES
žádní chlapi!

Splňuješ jediný základní předpoklad, a to, že jsi ženského pohlaví? Nechce se Ti cvičit mezi klukama? Chceš se pověnovat hlavně problémovým partiím a zlepšení celkové kondice? Pak je tu pro Tebe hodina speciálně vytvořená pro holky, matky, ženy. Primárně se věnujeme problémovým partiím a celkové kondici.

PF MAMINY
ratolesti vítány!

Jsi maminka, která by se chtěla znovu dostat do kondice, ale nemáš hlídání? Přijď dopoledne i s prckem k nám! Ty si pořádně mákneš a o něj bude postaráno!

PF SOUKROMKA
individuální přístup!

Chceš maximální péči a nerad cvičíš ve skupině? Soukromka je správná volba!

PF OPEN
bez trenéra

Máš svůj vlastní tréninkový plán a nechceš cvičit ve skupině nebo s trenérem? Chceš ale využít různorodé vybavení našeho gymu? Využij času pro open gym, zacvičit si můžeš i v době vedených tréninků, počítej ale s větším počtem lidí okolo tebe.

PF MORNINGS
všichni za jednoho!

Chceš pořádně/dobře/správně/ideálně nastartovat den? Chceš se cítit plný energie po jeho zbytek? Nestíháš odpolední tréninky? Nemáš rád stereotyp? PF Morning je skvělá volba jak pro pokročilé, tak i pro nováčky!

PF CROSS
úvodní kurz

Jedná se o kurz, který se skládá ze čtyř vzájemně navazujících hodin. Tento kurz Tě nepřipraví pouze na samotné cvičení, ale hlavně nastaví správný způsob myšlení a zajistí Ti vnitřní motivaci.

PF trenéři

Tým s dlouholetými zkušenostmi s neutuchající chutí se stále učit a poznávat nové.

Majk

Kami

Kubka

obe_Zita

PF crew

Stovky příběhů, přátelství, hodin, zdravějších klientů.

Co o nás říkají klienti?

O PFku vypovídají hlavně reakce naší PF crew.

Přesně to co jsem potřeboval. Hodina naprosté dřiny, ale člověk odchází se super pocitem. Už jsem překonal prvotní přemlouvání se k tréninku a dostal jsem se do fáze "Už, aby byl trénink." Po několika hodinách se už cítím lépe. Takže semnou můžete počítat do budoucna :-) ...... Tím bych chtěl určitě každému doporučit toto fitko.

Perfektní stylové "fitko" plné skvělých lidí, kteří umí opravdu dřít a nechodí se sem jen ukazovat. Profesionální přístup, který motivuje k tomu být lepší než včera.

Naprostá spokojenost ! Šla jsem na doporučení, že vyzkouším první trénink, který byl navíc zdarma a uvidím. A nyní mám již permici na 10 vstupů a chodím alespoň 1 týdně a vždy se moc těším, jak nám dá trenér pořádně do těla. Super lidi, krásné a nové prostředí. Všem vřele doporučuji:)

VÍCE RECENZÍ NA GOOGLE VÍCE RECENZÍ NA FACEBOOKU

Kde nás najdete?

V samotném centru Liberce s parkováním přímo u gymu.

PF FACEBOOK

PF INSTAGRAM

@profitkotrainingcenter